×

Kategorie

Naposledy zobrazené
Žádné položky

Trávník Stadionrasen na hřiště - Kiepenkerl - prodej semen - 1 kg

Brand:
×

Trávník Stadionrasen na hřiště je speciálně připravená směs travního osiva s kvalitními odrůdami, které se vysévají na fotbalových stadionech

Hodí se zejména pro místa, která jsou každodenně vystavována vysoké zátěži. Například na fotbalová hřiště, různá sportoviště i zahradu

Jedná se o vysoce produktivní a odolné travní osivo, které se vyznačuje rychlým klíčením

Vysévá se především na slunečná a polostinná stanoviště.

Balení o hmotnosti 1 kg postačí na pokrytí plochy 50 m2.

Číst víceShow less
627 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
5000551
Přidat k oblíbeným
Popis

Výsev:

Ještě před výsevem je důležité důkladně připravit půdu. Přibližně 6–8 týdnů před samotným výsevem ji prokypřete do hloubky, zbavte plevele a řádně prohnojte

Výsev se provádí od dubna do října při teplotách kolem 10 °C. Za optimálních podmínek dojde k vyklíčení za 10–14 dnů po výsevu.  

Po výsevu je v průběhu následujících 4 týdnů důležité udržovat vlhkou půdu a dopřávat jí pravidelnou zálivku. Během suchého období a za větrných podmínek je potřeba zalévat i vícekrát za den. 

Trávník pravidelně sekejte alespoň 1x týdně

Číst víceShow less
Detaily produktu
5000551

Parametry

Výsev / výsadba
Duben
Květen
Srpen
Září
Červen
Červenec
Říjen
Výrobce
Kiepenkerl
Travní směs
Zátěžová
Velikost balení
1 kg
Mohlo by se hodit
207 Kč s DPH

Mykorhiza pro rostliny napomáhá rozvoji kořenového systému rostlinyprodlužuje vegetační dobu a zvyšuje odolnost rostlin po celý jejich život.

Symbivit Universal je pomocný rostlinný přípravek, který využívá pozitivních bio stimulačních a bio hnojivových účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou.

Při používání mykorhizy se vytvoří symbióza mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami, což jsou mikroskopická vlákna, která se napojí na kořenový systém rostliny.

Takto vytvořená mykorhiza umožní rostlinám lepší, efektivnější a dlouhodobý příjem živin a vody, čímž přírodně dosáhnou výnosnější úrody, krásnějších květů a lepší vitality.

Je vhodný do volné půdy, skleníku nebo fóliovníku.

Hodí se pro pěstování většiny kvetoucích rostlin, popínavých rostlin, pokojových rostlin, zeleniny, ovocných stromů a některých okrasných stromů a keřů.

Nevhodné pro většinu jehličnanů, orchideje, rhododendrony, azalky, vřes, brukvovité a merlíkovité rostliny.

223 Kč s DPH

Trávníková náplast 3 v 1 je vynikající travní osivo vhodné pro opravu všech typů trávníků. 

Slouží k rychlé a jednoduché opravě lysin v trávníku. 

Obsahuje kokosový substrát, rychle klíčící trávy, dlouhodobě působící hnojivo a aqua cell, který usnadňuje pronikání vody do substrátu.

Balení postačuje k ošetření 2 m2 plochy. 

218 Kč s DPH

Hoštické trávníkové hnojivo EXPERT je granulované hnojivo s obsahem guána, fermentovaného drůbežího trusu a dalších organických materiálů, jako je například melasa. Obsahuje také základní živiny NPK a další stopové prvky z použitých surovin. 

Jedná se o čistě přírodní organický přípravek, který neobsahuje žádné průmyslově vyráběné složky. Je tedy vhodný k pěstování a hnojení plodin v BIO kvalitě.

Hodí se pro pro celoroční výživu všech typů trávníků

Díky vysokému množství obsaženého draslíku lze trávník přípravkem hnojit i na podzim. Příznivě působí na trávníky, které se nachází na písčitých půdách a s nízkým obsahem živin

Balení 2,5 kg vystačí cca na 83 m2 plochy.

8 produktů ve stejné kategorii
918 Kč s DPH

Tento celoročně tmavozelený trávník pochází z řady Profi Line od firmy Kiepenkerl.

Již brzy po výsevu se po něm smí chodit a využívat jako ostatní okrasné trávníky.

Tento trávník zůstává zelený i v zimě, což je jeho velká výhoda. Má vysokou klíčivost a hustý drn. Obsahuje speciální druhy trávy, díky kterým je trávník krásně zelený.

Balení vystačí až na 100 m2

3 679 Kč s DPH

Majestic Active je kvalitním travním osivem značky Kiepenkerl Profiline, které se vyznačuje svou rychlou klíčivostí a vysokou odolností vůči zátěži, díky čemuž je osivo vhodné k zatravnění namáhaných ploch, jako jsou sportovní a hrací hřiště a podobně.

Osivo vytvoří během krátké doby hustý krásně zelený a odolný travní porost.

Osivo je vhodné pro časný i pozdní výsev.

Balení 10 kilogramů postačuje k zatravnění plochy až 500 m2

Novinka
4 368 Kč s DPH

Trávník Comfort pro robotické sekačky od Kiepenkerl Profi-Line je ideální pro sekání pomocí moderních robotických sekaček

Semena ve směsi se vyznačují poměrně rychlým klíčením a následným pomalým růstem. Robotické sekačky jsou proto ideální, nedisponují sběrným zařízením, a proto se takto posečená tráva poté stává mulčem pro vyvíjející se trávník. Postupně dochází k rozkladu a působení jako hnojiva

Vyniká svěžím vzhledem, vysokou produkcí i odolností.

Hodí se na slunečná či polostinná stanoviště

10 kg balení pokryje plochu velkou 500 m2.  

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se