×

Kategorie

Fazol keříčkový Dublette - Phasoleus vulgaris - prodej semen - 20 ks

×

Fazol keříčkový Dublette je výnosná odrůda, rezistentní proti houbovým chorobám.

Lusky jsou plné, dlouhé 18–20 cm a obsahují bílé fazole. 

Výška rostliny je přibližně 40 cm

Číst víceShow less
30 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000836
Přidat k oblíbeným
Popis

Jedná se o teplomilnou rostlinu, vhodnou pro pěstování na slunném chráněném stanovišti nebo ve skleníku nebo fóliovníku.

předpěstováním můžeme začít už v březnu, kdy semena zasadíme do malých kelímků s dobře propustnou a výživnou půdou. Poté kelímky umístíme na slunné a teplé místo. Přímé výsevy provádíme od května do června. Na trvalé stanoviště je zasadíme až v druhé polovině května, kdy již teploty neklesají pod 15 °C. Ideální teplota je kolem 20 °C. Doba klíčení je 1–2 týdny, ale v závislosti na podmínkách může být i delší.

Sázíme je na nejlépe na stanoviště s dopoledním sluncem nebo v polostínu. Půda by měla být hlinitopísčitálehká až středně těžkámírně vlhká s neutrálním pH 6–7. Sázíme do hloubky 3 cm po 3–5 semenech do sponu 40 x 40 cm.

Půda nesmí být suchá, fazol je náročný na zálivku a potřebuje zalévat pravidelně ke kořenům. Rostlinu ale nesmíme přemokřit. Keříčkové druhy fazolí jsou vhodné pro jednorázovou sklizeň.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000836

Parametry

Výsev / výsadba
Květen
Červen
Výška
25 - 45 cm
Stanoviště
Polostinné
Slunečné
Barva plodu
Zelená
Pěstování
Venku
Odrůda
Keříčková
Nejčastější dotazy
Podobné zboží
98 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.semenaonline.cz/644-ochrana-rostlin Sviluška je postřikový prostředek ve formě emulgovatelného koncentrátu proti sviluškám, molicím a mšicím na zelenině...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se